Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SERVIS PRO VÁS

VIGNOBLES PRAHA
Prodejna Praha 1 - Národní třída 9
776 030 228
Provozovatel: IČ 28889878
+ 420 778 088 158 Pondělí až Pátek

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu Vignobles  Potřebujte poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy na internetu online nebo si... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a a na adresu celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový... arr3Osobní odběr - výdejní místoVignobles se nachází v centru Prahy, poblíž Národního divadla, vedle slavné kavárny Slavie a...

TOP 10

Cena pro vás: 599 Kč

Značky
Dodávky do sítí a internetový prodej značek

Budování a distribuce vlastních značek Vignobles.

Vše o nás. Internetový obchod Vignobles Praha nabízí kvalitní, prověřená značková vína a další produkty od renomovaných výrobců. Distribuce a prodej vína a dárkového balení vín všem milovníkům dobrých vín a firmám. V obchodu online najdete prověřená kvalitní vína z celé řady hlavních vinařských oblastí světa včetně důležitých informací o producentech, o regionech, o kategorizaci i o vínech samotných. Všechny zde uváděné produkty jsou označeny etiketou v českém jazyce. Vína nevyrábíme, vína nakupujeme i dovážíme a následně prodáváme. Zaměření obchodu v sekci vše o nákupu je vystaveno tak, aby byl zákazník před vlastním nákupen předem informován. Distribuce nevýhradních i výhradních značek prostřednictvím naší rozsáhlé distribuční sítě, kterou máme k dispozici, zejména pak maloobchodního provozu a obchodního teamu zastupujeme i další významné importní a domácí značky s působností ČR.

Pro obsluhu značek jsme vybudovali efektivní administrativní, logistické, obchodní a dopravní zázemí počínaje od obchodních skladů, obchodního oddělení, merchandisingového teamu, helpdesku až po síť fyzických prodejních a odběrových míst po celé ČR

Vignobles nabízí celou řadu známých nezávislých značek vín, dárkových potřeb, alkoholu i koloniálu. Podle potřeb trhu, společně zvolené strategie a vlastního záměru a se souhlasem vlastníka značky pokrýváme všechny aspekty přítomnosti značky na českém trhu, od budování povědomí o značce, vedení společných marketingových kampaní, zabezpečení distribuce v off-trade a on-trade kanálech až po každodenní servis, zajištění logistiky a komunikace se zákazníky.

Na všem nám záleží. Celý váš nákup přivezeme až k Vám. Vybírejte zboží pohodlně a online! Rychlý a spolehlivý prodej a rozvoz vína v Praze a okolí. Velkoobchod i maloobchod, výhodné ceny pro všechny. Slevy, dárky pro firmy a firemní partnery.