Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

TOP 10


O » Ullersdorf - likérka
Ullersdorf likérka a destilerie

Naše aktuální nabídka ovocné destiláty z likérky Ullersdorf

Slivovice - zjistit více

Mají podmanivou vůni a říznou chuť.

Slivovice-vstupte do eshopu

Do vyhledávání = lupa, zadejte text:  Likérka a destilerie Ullersdorf

V oblasti Jeseníků je výroba ovocných destilátů tradičním způsobem zpracování ovoce. Ušlechtilé ovocné destiláty značky Ullersdorf, která se nachází v blízkosti Krnova,  v prostorách tzv. Maršíkovského mlýna u Velkých Losin, jsou zárukou vysoké úrovně znalostí, dovedností a původu v kvalitním ovoci. Jeseníky je region s obrovskou tradicí výroby ovocných destilátů ale i likérů a dalších alkoholických nápojů. Co Čech to muzikant, co Valach, tak palič a konzument. V této tradici malá, řemeslná rukodělná palírna zdárně pokračuje.

Dáte si u nás jejich noblesní pálenku z málo tradičního ovoce, nebo pijete raději tradiční tekutou švestku, malinu, meruňku, hrušku nebo jablko? Vedle našeho noblesního vína jsou pálenky dalším typickým alkoholickým nápojem. Pouze ve skutečně poctivě vyrobeném ovocném destilátu lze nalézt přírodu takovou, jaká je. Každý ročník všech těchto ušlechtilých destilátů si nesou charakteristický otisk ovoce daného roku. Každý rok je jiný, každý ročník je neopakovatelný, každá zde námi nabízená pálenka je naprosto originální. A která je nejlepší? Asi ty z malých lihovarů a z omezených, limitovaných edicí. Jejich zlatá slivovice- ta je přímo noblesní. Jedná se o jednodruhový destilát ze švestek odrůdy Čačanská rodná, které se sklízejí v podhůří jesenických hor. Zlatavý destilát získal svoji plnou navinulou a velmi jemnou chuť za pět let ležení v panenském dubovém sudu. Aby tyto veskrze příjemné a žádoucí vlastnosti ještě více vynikly, je tato pálenka připravena v lihovitosti 45 %. Skvostná slivovice, které předkládáme zákazníkům jen sto litrů ročně, si Vás získá kvalitou vytvořenou za pět let ležení, jíž nelze imitovat žádnými technickými postupy ani fyzikálními metodami staření. Zlatavý lahodný mok vám odkryje netušené dimenze tradičního švestkového destilátu

Prodej značkových lihovin a pravých ovocných destilátů. Po celý rok zaručujeme skvělou kvalitu i chuť těchto tradičních výrobků z Jeseníků.

Pálenky z ovoce: metodika je velmi prostá! Pouze a jen kvalitním vypálením kvalitního ovoce mohou vzniknout opravdu je vynikající destiláty. Suroviny pro výrobu ovocné pálenky jsou ovocné plody, peckovité ovoce, jádrové ovoce, bobuloviny, ovoce jižních krajů. Nejlepší ovoce v tekuté formě po ránu, každý i třeba lékař vám potvrdí, že na krevní oběh není nic lepšího. A každý pěstitel ovoce ve vašem okolí vám jistě potvrdí, že nevypálit alespoň část z každoroční úrody, je opravdu věčná škoda. Navíc - vypálení červa je prostě i zdraví prospěšné!

Ovocné destiláty od našeho dodavatele jsou vyráběny z nejkvalitnějšího ovoce, ručním a precizním zpracováním ve všech částech výroby a bez příměsí aromat nebo spotřebního lihu. Pokud není uvedeno jinak. Vysoká lihovitost těchto výrobků pak odkazuje na velmi dlouhou tradici domácího a profesionálního pálení, pro které je obsah alkoholu více jak 52% charakteristický. 

A na jaký sortiment se v e-shopu Vignobles.cz můžete těšit??

Originální destiláty Ullersdorf likérka a destilerie máme zastoupeny v dostupném sortimentu, který aktuálně likérka vyrábí a nabízí. Vedle tradiční slivovice, hruškovice, meruňkovice, je zde také řada speciálů. Prémiové destiláty jsou připravovány  limitovaných sériích. Patří mezi ně tradiční destiláty, které získávají mimořádnou ušlechtilost zráním v dubových sudech (např. zlatá slivovice), druhové speciality, například malinový geist) a vlastní recepty kombinující tradiční postupy a nové zkušenosti z výroby. Ochutnejte Jesenický calvados. A likéry podle původních receptur? Naprostá pohádka, jesenické produkty s nezaměnitelným aromatem a lahodnou chutí můžete užívat jako digestivum, nebo jen tak, po dobrém jídle a pro povznesení nálady. Tak na zdraví všem.