Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SERVIS PRO VÁS

VIGNOBLES PRAHA
Prodejna Praha 1 - Národní třída 9
776 030 228
Provozovatel: IČ 28889878
+ 420 778 088 158 Pondělí až Pátek

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu Vignobles  Potřebujte poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy na internetu online nebo si... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a a na adresu celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový... arr3Osobní odběr - výdejní místoVignobles se nachází v centru Prahy, poblíž Národního divadla, vedle slavné kavárny Slavie a...

ZBOŽÍ V AKCI


Noblesní nápoje » Odalkoholizované víno
Proč prodáváme vína bez alkoholu?

Jsme vinotéka a eshop ve kterém najdete bílé víno, červené víno i růžové víno ve verzi nealko, dealko, odalkoholizované. Vignobles má pro vás vína bez alkoholu - odalkoholizovaná, která běžně nikdy jinde nekoupíte.

Vignobles víno obchod Praha 1, e-shop v centru města s dopravou až domů, servis také pro kanceláře a firmy. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit. Pište na e-mail prodej@vignobles.cz, i volejte v pracovní dny na prodejnu, i na rozvoz 778 088 158

 Výsledek obrázku pro nealkoholické víno

Noblesní nealko vína, aperitivy, sekty ihned k odběru i na prodejně Praha 1, dům U Topičů

A proč vlastně naši zákazníci mají zájem o víno bez alkoholu, proč si ho lidé rádi dají?

Nealko víno je ušlechtilý, chutný a zdravý nápoj plný energie a ducha.

A abyste měli jasno úplně ve všem, prozradím, že objem každé láhve jakéhokoliv nealkoholického vína, které má Vignobles v prodeji je 0,75. Námi prodávaná vína dlouhodobě patří na pomyslný vrchol produkce dealkoholizovaných vín.

Proč nemůžete sehnat velký výběr vín bez alkoholu ve svých nejbližších obchodech Tesco, Billa, Kaufland, Lidl a další. Proč je najdete hlavně u nás? Ale oni sem tam něco někde v zadním regále mají. Ale co, jaké víno a jaké kvality?? A proč by zrovna tito měli podporovat malé a nezávislé vinařství? Ti jsou připraveni prodat své regály velkým mezinárodním značkám. Tyto druhy vín zde ocení ti, co dávají přednost nízké ceně a nižší kvalitě. Jsou to většinou ti, co pak píší, že jim nealkoholické víno moc nechutná. Že to není žádná velká sláva.

Pokud si chcete pochutnat, tak hledejte Vignobles.cz. Noblesní nealkoholická vína - dealkoholizované víno koupíte online v našem eshopu, koupit se víno i přímo na prodejně.

Proč máme prodejnu v centru města, kde můžete koupit nealkoholické víno? Důvod je jasný. Aby každý mohl koupit to, co mu vyhovuje. Osobní poradenství a servis pro každého, kdo pochopil jeho smysl a význam. To v marketech nečekejte. 

Proč chutná dealkoholizované víno stejně jako skutečné?

Ale jak které! Ne všechny nealkoholická vína v současnosti na našem trhu mají problém s chutí, prostě se to vínu moc a moc podobá. Čím blíže k vinařovi, tím lépe, čím více do toho dá své vlastní jméno, tím lepší kvalita. V současné době se už i na náš trh dostává úplně něco jiného, měl jsem to možnost pít a musím říct, že mě to velice překvapilo. To, co si Vignobles dováží sám a vybere přímo o vinaře, není špatný ani pro znalce vín. Bude to mít velmi pravděpodobně úspěch i u těch, kteří to rádi vyzkoušení jen jednorázově. Když to vezmu na příkladu značky Revine, což název prvního českého nealkoholického odalkoholizovaného vína. Výrobcem je moravská společnost Miloše Michlovského, který toto víno vyrábí více jak pět let. Dnes jsou vína zařazena i v mnoha prestižních restauracích v Praze. Nakonec nemusím chodit daleko, víno je v nabídce i v nedaleké kavárně Slávia. A že by jsem někdy, slyšel, že by o něm řekl někdo z hostů, že je hnusné? Je takové, jaké ho chtějí nealkoholici mít a alkoholici ať si říkají a píší co chtějí. Nebo také vinařství Hruška. Copak má malý vinař zájem kazit si své jméno dokonce ve svých vlastních vinotékách. Nemá, protože nemusí. Viante odrůdová vína jsou skvělý doplněk pro každého, komu moravská vína vyhovují. 

A pro tedy navštívit náš obchod? Protože Vignobles má nejlepší vína, nejkvalitnější odrůdy, největší výběr a dobré ceny. Vše si můžete vybrat a ihned odnést z naší prodejny. Pro mimopražské zajistíme doručení vína až na adresu domů.

Proč prodáváme alkohol a jaké jsou důvody, proč nepít alkohol? Noblesní vína bez alkoholu na párty, výhodný dealko set je dobrá volba pro celou rodinu

Z vyprávění a zkušeností od našich zákazníků lékařů víme, že pro pacienty s kardiovaskulárním onemocněním, jako je srdeční infarkt, cévní mozková příhoda, hypertenze či diabetes mellitus, je popíjení bezproblémového vína zdraví prospěšné. Pro tyto pacienty je navíc zdraví prospěšné i pravidelné střídmé pití. A protože u nás často kupují senioři, či pokročilého věku, u nichž oddaluje mentální i fyzické stárnutí a prodlužuje jim podle jejich pocitů život. Nákup vína si spojí s krátkou procházkou, podívají se k nám na Žofín, Hořejší nábřeží, zajdou k Mánesu, na náměstí Václava Havla, nakrmí labutě ve Vltavě a život se jim pak zdá mnohem příjemnější.

A aby se náš obchod užil, musí alkohol prodávat. Musíme platit nájemné a všechny další náklady spojené s provozem firmy. Kdyby tu alkohol nebyl, koupí si ho zákazník jinde. Jen v naší ulici na Národní třídě je desítky obchodů, které alkohol prodávají. Kdyby neexistovalo svlo kdyby, kdyby byl na světe jen mír, kdyby nebyl na světě alkohol, nikdo ny neměl potřebu pít! Kdyby byla zakázána výroba vína a alkoholu, nebylo by opilců, nehod a zločinů, na nichž se podílí alkohol. To se byla pohádka a žilo se i u nás v Praze ve velké pohodě. Kdyby nebylo kdyby, nebyly by chyby. Tak raději jdeme příkladem

Nealkoholické víno - proč?

Protože je spousta příležitostí, kdy člověk chce držet sklenku v ruce a přiťuknout si :) Konzumace nealkoholických vín působí na organizmus blahodárně a zajišťuje efektivnější trávení. Přítomnost přírodního CO2 (v protikladu k umělému nasycení vína CO2) přispívá k lepšímu zachování čerstvosti a stability nealkoholických vín. Nealko víno se dělá z opravdového vína. Jak se dělá odalkoholizované víno?

Nealkoholické víno se vyrábí ze skutečného vína, které se takzvaně dealkoholizuje. Alkoholu se víno zbaví ve speciální vakuové komoře. Víno se ve vakuu zahřeje na teplotu cca 37°C, čímž se nepoškodí. Díky vakuu odpařování začíná probíhat už při takto nízké teplotě (podobně jako vře voda při nižším stupni na horách ve vyšších nadmořských výškách) a jako první se začne odpařovat aroma a alkohol. Aroma se do vína po dealko procesu vrátí. Tímto systémem pak víno zůstane prosté alkoholu

Proč se nejlepší víno přímo od malého vinaře? Prodáváme vína od malých vinařů, která neatakují regály výše zmíněných marketů. Pro odrůdové víno Grüner Veltliner - veltlínek, Muskateller - muškátek, Blauer Zweigelt -zweigeltrebe, Blaufränkisch - frankovka, Riesling - Ryzlink rýnský - rýňáček, Schaurebe a mnoho dalších, včetně slavného Chardonnay i Merlotu najdete jen u nás. A jak se povedl letošní ročník?

Přidejte se, nakupte a ochutnejte. Jaký k tomu je důvod??

Na portále Zboží.cz firmy Seznam často inzerujeme zásadní příležitosti pro konzumaci nealko vín

 • nepiji alkohol - už mám vypito
  - nechci přijít řidičák a chci, aby to tak zůstalo
  - Jsem těhotná, čekám miminko
  - není mi 18 let
  - tento víkend jsem pil více,než je zdrávo
  - jsem doma na mateřské a kojím
  - moje žena čeká miminko a držím s ní basu
  - jsem vrcholový sportovec
  - dodržuji pitný režim a potřebuji k vodě dobré víno

Pokud máte k nákup ještě jiný důvod, klidně nám ho sdělte, m ho se přidáme. Já, protože jsem zvědavej na to odalkoholizovaný víno, tak jsem přidal zvědavost. U každého vína chci vědět, jestli je to taká noblesa a jestli se to dá pít

Vignobles to ví a poví. Pít se to dá. Zejména červené, které ani v létě nemusíš chladit se strašně dobře osvědčilo.

Co to je víno bez alkoholu?

Za alkoholický nápoj se považuje lihovina, víno, pivo a ostatní nápoje, které obsahují více než 0,5 objemových procent alkoholu. V současné době máme z původně alkoholických nápojů již nealkoholické pivo a také víno, v poslední době již domácí provenience. Aby víno bez alkoholu odpovídalo svému názvu, nemělo by obsahovat absolutně žádný alkohol nebo nejvýše 0,5 objemového procenta. Víno, které nazýváme vínem bez alkoholu neboli nealkoholickým, neodpovídá tomuto názvu, protože má vždy větší zbytek alkoholu než 0,5 objemových procent. Je to způsobeno tím, že je vyráběno různými způsoby již z hotového plnohodnotného hroznového vína, jehož množství alkoholu se pohybuje obvykle v rozmezí 10–14 %. Proto bychom víno s omezeným obsahem alkoholu neměli označovat jako víno úplně bez alkoholu, nebo čisté nealkoholické víno. Výstižnější název je dealkoholizované - odalkoholizované víno, či ve zkratce jen dealko. Ve Francii se to jmenuje Sans Alcool, ve Velké Británii se rovněž nazývá dealcoholized v Německu dealkoholisiert, v Rakousku Alkoholfreier Wein. A když na našich informacích najdete informaci, že je na etiketě lahve 0,0%, Zero, FREE, tak je to mezinárodně jasné všem. 

Pomáhá při detoxikaci organismu - bio nealko víno pomůže doplnit vaše přírodní prostředky k dokonalé detoxikaci Ucelený systém detoxikace. Přírodní prostředky. Zdraví začíná ve střevech. Ověřeno praxí. Odstraní chronické nemoci. Z pohodlí domova. Zlepšete svojí imunitu. Alkoholový detox prospěje vašemu zdraví. Detox jsou především čerstvé potraviny, minimum přídatných látek a žádné víno s alkoholem. Při detoxikační kúře je možné pít i naše speciální čistící bylinné čaje a směsi.

Detoxikujte tělo s našimi noblesními víny. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, vína po celý rok pro všechny příležitosti a den bez alkoholu.

Proč se několikrát v roce detoxikovat?

Zabráníte tak vzniku některých chorob
Zklidníte vnitřní orgány a vyčistíte vaše systémy
Zlepší se vám pleť
Zpomalíte proces stárnutí
Detoxikace zlepšuje plodnost
Budete chytřejší, uvědomělejší, flexibilnější

Kdy detoxikovat své tělo a kdy naopak ne?

Pokud jste zdraví - relativně. Pokud jste začali s detoxem poprvé a byli neustále zanášeni, není možné se za pár dní či týden vyčistit a zcela vyléčit. Během léčení může nastat tzv. léčebná krize, která trvá 3-7 dní. Je velmi důležité do těchto procesů nijak nezasahovat, nesnažit se potlačit bolest, vlhký kašel ani horečku. Malátnost a únava přejde. Jedná se o součást léčebného procesu.

Kdo by se o to neměl pokoušet

Těhotné a kojící ženy - mohou jen pít víno bez alkoholu
Děti do 16 let - mohou ochutnat jen víno bez alkoholu
Diabetici - mohou pít vína bez alkoholu po konzultaci se svým lékařem
Unavení a oslabení lidé - měli by začít s vínem bez alkoholu
Lidé s vážným onemocněním, akutním onemocněním, při nachlazení a nemoci - tady nepomůže ani víno bez alkoholu
Při trvalém užívání většího množství a dávek léků - zde víno bez alkoholu může doplnit pítný režim
Pokud máte obyčejný strach a jste srab - někdy se s vínem bez alkoholu začít musí, proč ne právě dnes?

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás půst či forma detoxikace vhodná, poraďte se svým ošetřujícím lékařem či kvalifikovaným naturopatem. Víno není lék a naše doporučení je pouze z našich osobních zkušeností.

Vhodný čas na detoxikaci je zejména v lednu po Vánočních svátcích a po bujarém Silvestru. Dále při všech čtyřech změnách ročního období, kdy je vhodné podniknout i delší detoxikaci v době 2 týdnů. Pokud si na ní netroufáte, podnikněte kratší. Dále se můžete detoxikovat kdykoliv, kdy se budete cítit zahlcení a letargičtí. Ale s naším vínem vám to půjde lépe. Pusťte se do nákupu vína na detox ihned a nečekejte až na jaro. I vaše tělo si pročištění zaslouží! Dopřejte mu dealko detoxikaci, pozitivně se vám odvděčí.

Dealkoholizovaná vína jsou ideální volba mimo jiné pro profesionální i příležitostné sportovce, pro cyklisty, co rádi jedou po zelené, pro hubnoucí maminky, pro vyznavače zdravého životního stylu, pro seniory ale i pro nastávající maminky. V současné době velkého pracovno vytížení ho rádi využijí vrcholový manažeři. V uspěchané době také všichni řidiči. Víno bez alkoholu přitom není na našem eshopu žádnou konkurencí alkoholických vín, jsou jen plnohodnotným doplňkem. Výborně si na něm pochutná i ten, kdo si večer rád otevře lahev klasického - normálního kvalitního vína.

Odalkoholizovaná vína podle barvy

Odalkoholizovaná bio vína - kvalitní bio organické víno. Bio vína stejně jako všechny bio potraviny jsou založeny na principu minimálního vlivu škodlivých chemických látek pří výrobě. Ochutnejte naše špičková vína z organických vinic ze země vína!

Odalkoholizovaná vína pro vegany - víno ve verzi bez alkoholu, dealkoholizované, nízkoalkoholické, nealko, dealko i pro vegetariány. Vignobles.cz je e-shop prodávající nealkoholická vína pro ty, kteří jsou z etických důvodů na čistě rostlinné stravě. Nejvíce se u nás prodává víno bílé, následuje červené a rosé. Otázkou však je, jestli si tento vznešený mok mohou dopřát i ti, kteří patří do skupiny vegan - vegetarián.

Jaký máme sortiment nealko vín?

Víno bez alkoholu z Francie - Stačí otevřít láhev, přivonět si, zavřít oči a při prvním doušku se přenést do slunné jižní Francie. To je skvělé nealko víno ze země vína. Naše nabídka francouzských nealko vín je považována za jednu z nejlepších na trhu. S každou lahví francouzského vína na vás čeká zážitek. Ucelená řada Bonne Nouvelle - to nejlepší z vinic Languedoc- Roussillion - to nejlepší víno pro chvíle pohody.

Víno bez alkoholu z Itálie:

Ano, je to tak, v prodeji máme oblíbené Prosecco - báječné nealkoholické víno. Ochutnejte chuť italského vína ve variantě Scavi&Ray bez alkoholu. Vyberte si z naší další nabídky kvalitních italských nealkoholických vín. Dopřejte si kvalitu ve variantách Spritzzic, Bella Glamour, Bella Style.

Víno bez alkoholu z Rakouska:

Je libo dobré nealkoholické rakouské víno? Ve verzi bez alkohou to je především Grüner Veltliner, Riesling, Blaufränkisch, Zweigelt, Muskatteler. Námi nabízená Rakouská vína vás zaujmou vyváženou chutí, která jsou díky odlišnému podloží i podnebí jiná než vína moravská. Objednejte si na Vignobles on-line i po jedné lahvi. Dobrá vína za dobrou cenu‎ i bez objednání přímo na prodejně.

Víno bez alkoholu z Německa:

Ochutnejte některá z našich pečlivě vybraných vín, kterých v naší nabídce máme velmi mnoho. Bílá vína, Růžová vína, Červená vína, Šumivá vína, Prémiová bio vína. Vignobles má v prodeji kvalitní vína z malebných německých vinic oblasti Mosel-Saar-Ruwer z typické břidličné půdy. To si rozhodně nenechte ujít. 

Víno bez alkoholu z jižní Moravy:

Kolekce vín s názvem VIANTE v sobě skrývá 3 odrůdová vína bez obsahu alkoholu a řada REVINE, Nealkoholická jemně perlivá vína vyráběna z čerstvých mladých vín, přičemž přítomnost přírodního CO2 přispívá k lepšímu zachování čerstvosti i stability.

Jaký máme sortiment odrůdových vín?

Nabízíme tradiční sortiment nejvyšší kvality. V prodeji jsou neznámější bílé odrůdy Chardonnay, Rieslig, Veltlín, Muškát, Schaurebe.

Z růžových zaujme Syrah z jižní Francie a Rulandské modré z víno Blatnička

V červených vínech u nás můžete objevit tradiční odrůdu Frankovka, Cabernet Sauvignon, Syrah, Merlot, Zweigeltrebe. Vždy se jedná o dobré červené víno vyrobené běžným způsobem a poté speciální šetrnou destilací zbavené alkoholu tak, aby ostatní složky zůstaly zachovány.

Je opravdu z čeho vybírat a bude. Novinky přibývají každý rok.

Vínem ku zdraví. Naše odalkoholizovaná vína obsahují především polyfenoly, které mají antioxidační účinky, působí protizánětlivě a také v neposlední řadě ochraňují kardiovaskulární systém. Dealkoholizovaná vína obsahují minimum kalorií, což z nich dělá ideální nápoj při péči krásnou pleť a o štíhlou linii.

Už víte, proč nakoupit nealko víno u nás? Protože Vignobles má nejlepší dealko vína, nejkvalitnější odrůdy, největší výběr odrůd a dobré ceny. Zde si přijdou na své všichni, kdo milují čistou hlavu a přitom si dají pravé víno, sekt, aperitiv.

Nealkoholická vína noblesní chutě a vůně. Zde si přijdou na své všichni, kdo milují čistou hlavu a přitom si dají pravé víno, sekt, aperitiv. Nabízíme víno bez alkoholu z celého světa. Kupte na Vignobles.cz, využijte také osobní odběr zdarma v centru města. E-shop s prodejnou v centru města má velmi, velmi širokou nabídku nealkoholických vín podle země původu. Zde tedy vybírejte ta, která máte rádi. Nealkoholická z Francie, nealkoholická z Německa, nealkoholická z jižní Moravy, nealkoholická z Itálie, nealkoholická z Rakouska, nealkoholická ze Španělska, skvělé nealko sestavy vín na ochutnání a degustaci, je tu také oblíbený aperitiv a nealkoholická šumivá vína.

Všem zájemcům nabízíme každý den nekonečný seznam příležitostí pro nealko vín.

Pro koho jsou noblesní vína bez alkoholu určena? Pro moderní, zdravě žijící lidi, kteří jednoduše mají chuť na víno s označení 0,0%. Pro abstinenty, pro řidiče, pro nastávající maminky, pro lidi se zdravotními problémy, pro ty, kteří jsou na detoxu a nepijí alkohol, pro ty, co jim alkohol nechutná, nebo se stydí z osobních důvodů. Pro zákazníky, kteří si celý rok hlídají spotřebu kalorií. Pro oslavu, pro každý svatební stůl, pro zvláštní příležitosti či každodenní potěšení. Vyrábí se odstraněním alkoholu z již hotových alkoholických vín, takže v nich zůstává zachována většina aromatických látek.

Nabízíme víno bez alkoholu z celého světa. Kupte na Vignobles.cz, využijte také osobní odběr zdarma v centru města