Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro vás: 209 Kč
Cena pro vás: 1 169 Kč

TOP 10

Cena pro vás: 389 Kč
Cena pro vás: 139 Kč

Dealko » Na fitness
Dealkoholizované víno a fitness

Vignobles.cz Praha všem zájemcům nabízí nekonečný seznam příležitostí.

Dát si také dealkoholizované víno na fitness!

Dealkoholizované víno - vstupte do eshopu

Víno a fitness, to jde určitě k sobě, když ve víně není alkohol. Určitě vám nebudeme slibovat, že si místo posilovny můžete dát naše dealko víno. Je to naprostý nesmysl. V této kategorii ale narazíte na zákazníky, kteří rádi cvičí a chtějí pít po cvičení pít nápoje, kde není alkohol. Všechna naše vína se hodí nejen do fitness, ale i na kulturistiku a aerobik žen i mužů.

Originální dárek pro sebe, pro své blízké, či pro opravdové milovníky vína. Máme ho dnes ihned na prodejně! V centru hlavního města, v domě U Topičů na Národní 9, najdete zde mnoho různých druhů značek. Víno bez alkoholu v prodeji pod názvy nealkoholické, dealko, nealko i odalkoholizované. E-shop s prodejnou v centru města má velmi, velmi širokou nabídku nealkoholických vín podle země původu.

A kdo už nás nakupoval? Ženy, muži, mladiství, kolega vinař, malíř, spisovatel, herec, kuchař, sommelier, majitel restaurace i barman. Všichni chtějí pít klasická vína a nemohou. A proč? Protože už nesmějí, nebo nemohou, nebo jim to náš pan Mudr. v domě zakázal. Tak, když to takto musí být a mají holt ten suchý měsíc, tak dobrý, opravdu skutečně dobrý. Na játra, na ledviny i celkově na zdraví. Zde tedy vybírejte ta, která máte rádi. Nealkoholická z Francie, nealkoholická z Německa, nealkoholická z jižní Moravy, nealkoholická z Itálie, nealkoholická z Rakouska, nealkoholická ze Španělska, skvělé nealko sestavy vín na ochutnání a degustaci, je tu také oblíbený aperitiv a nealkoholická šumivá vína.

Pro koho jsou noblesní vína bez alkoholu určena? Pro moderní, zdravě žijící lidi, kteří jednoduše mají chuť na víno s označení 0,0%. Pro abstinenty, pro řidiče, pro nastávající maminky, pro lidi se zdravotními problémy, pro ty, kteří jsou na detoxu a nepijí alkohol, pro ty, co jim alkohol nechutná, nebo se stydí z osobních důvodů. Pro zákazníky, kteří si celý rok hlídají spotřebu kalorií. Pro oslavu, pro každý svatební stůl, pro zvláštní příležitosti či každodenní potěšení. Vyrábí se odstraněním alkoholu z již hotových alkoholických vín, takže v nich zůstává zachována většina aromatických látek.

Afreewine

Dealkoholizované víno, aperitivy, sekty, vermut, koktejly, drinky a další míchané nápoje a fitness. 
Nealkoholické npoje noblesní chutě a vůně. Zde si přijdou na své všichni, kdo milují svičení a dobré pití. Nabízíme víno bez alkoholu ze všech koutů Evropy. I nás se při prodeji vína pro zdraví a hubnutí týká fitness. Potřebujeme mít denně pevné svaly, když vám denně nakládáme a vozíme plné náklady vín. A kdo ví, jaké je tahat těžké nákupy s vínem do posledního patra bez výtahu tak ví, že pak už do posilovny nemusí. Může si dát klasické víno, ale pro řidiče, kteří vozí výživu pro fitness je nápoj bez alkoholu lepší.  

Dealko det

Dealkoholizované víno a aperitiv na fitness kupte přímo zde

Noblesní vína a dárky, prodejna v noblesním domě F. Topič Praha 1