Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SERVIS PRO VÁS

VIGNOBLES PRAHA
Prodejna Praha 1 - Národní třída 9
776 030 228
Provozovatel: IČ 28889878
+ 420 778 088 158 Pondělí až Pátek

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu Vignobles  Potřebujte poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy na internetu online nebo si... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a a na adresu celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový... arr3Osobní odběr - výdejní místoVignobles se nachází v centru Prahy, poblíž Národního divadla, vedle slavné kavárny Slavie a...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro vás: 984 Kč
Cena pro vás: 499 Kč
Cena pro vás: 429 Kč

TOP 10

Cena pro vás: 209 Kč
Cena pro vás: 569 Kč
Cena pro vás: 827 Kč

Ovocné destiláty » Lihovary
Ovocné destiláty přímo z lihovaru

Noblesní české i zahraniční ovocné destiláty ihned k odběru. Kupte pálenku přímo z lihovaru zde a vyzvedni u Vignobles Praha 1 dům F. Topič. Prvotním ukazatelem kvality naše alkoholu je jeho správná cena. Budete se divit, co z jakých surovin dokáží lihovary vyrobit! Podívejte se k nám na rady, jak pít ovocné destiláty. Žádné babské kecy, ale návod přímo z lihovaru. 

Správné servírování ovocných destilátů je velmi důležité jak pro konzumaci doma, tak ve společnosti, na návštěvě nebo v podniku. 
U Vignobles.cz je doporučená a správná teplota pro servírování našich skvělých ovocných destilátů teplota, které odpovídá té pokojové, tak okolo 20 stupňů C°. Ta dává vyniknout všem přednostem kvalitního ovocného destilátu. A při správně zvolené skleničce - koštovačce si navíc dokonale užijete všechny její přednosti, skvělé chuti a nádherné vůně.

Stejně tak, jako okurky od profesora Rhona z Bubenče nemůžou být kyselé, tak ani naše pálenka se nesmí konzumovat podchlazená, nebo dokonce vymražená!!

Je velkou chybou a velkou škodou, když naše lahve někdo dává do lednice, podává hostům i sobě ovocné destiláty podchlazené nebo je dokonce uchovává při teplotách pod bodem mrazu. Náš uvědomělý konzument to tak nedělá. Není tak ochuzen o smyslový zážitek, požitek. Vždy cítí chuť ani vůni. Na Zdraví.