Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro vás: 6 998 Kč
Cena pro vás: 1 099 Kč

TOP 10

Cena pro vás: 399 Kč
Cena pro vás: 499 Kč

Úvod » Červená vína

Noblesní červená vína

Červená vína z celého světa i z Moravy. Doporučujeme podávat při teplotě 13 - 16°C.  Výroba a distribuce vína, jakostní víno odrůdové jakostní, známkové jakostní, stolní víno, jakostní víno s přívlastkem, kabinetní víno, pozdní sběr, výběr z hroznů, výběr z bobulí, výběr z podle oblastí, podle ověřených značek, podle ročníku a víno k jídlu. Prodáváme kartonové balení výhodně pro domácnosti i podnikatele. Sklad Praha. Výdejní místa v centruCena pro vás: 299 Kč

Kup i bez objednání
Ihned na prodejněCena pro vás: 189 Kč

Kup i bez objednání
Ihned na prodejně


Kup i bez objednání
Ihned na prodejněCena pro vás: 389 Kč

I doprava celá ČR


I doprava celá ČR


I doprava celá ČRCena pro vás: 299 Kč

I doprava celá ČR


I doprava celá ČR


I doprava celá ČR


I doprava celá ČR


Kup i bez objednání
Ihned na prodejně


I doprava celá ČR


Kup i bez objednání
Ihned na prodejněCena pro vás: 149 Kč

Kup i bez objednání
Ihned na prodejněCena pro vás: 199 Kč

Kup i bez objednání
Ihned na prodejně


Ihned na prodejně
I doprava celá ČR


I doprava celá ČRCena pro vás: 799 Kč

Kup i bez objednání
Ihned na prodejně


Naše červená vína pro vás

André

André je moštová odrůda révy vinné, určená k výrobě červených vín, která byla vyšlechtěna v České republice roku 1960, kříženec odrůd Frankovka a Svatovavřinecké.

Cabernet Sauvignon

Cabernet Sauvignon je tradiční, velmi oblíbená, pozdní moštová odrůda révy vinné, používaná k výrobě červených vín. Pochází patrně z francouzského regionu Bordeaux, kde vznikla s nejvyšší pravděpodobností spontánním křížením odrůd Cabernet Franc a Sauvignon Blanc.

Dornfelder

Dornfelder je středně pozdní moštová, výjimečně též stolní odrůda révy vinné (Vitis vinifera), používaná k výrobě červených vín. Odrůda byla vyšlechtěna v roce 1955 v Německu, ve Státním učebním a výzkumném ústavu vinařském ve Weinsbergu, křížením odrůd Helfensteiner a Heroldrebe.

Frankovka

Frankovka je starobylá moštová odrůda révy vinné, určená k výrobě červených vín, spontánní kříženec odrůdy Gouais Blanc s doposud nezjištěnou odrůdou.

Merlot

Merlot - výslovnost mer´lo je tradiční, velmi oblíbená, středně pozdní až pozdní moštová odrůda révy vinné, určená k výrobě červených vín. Pochází patrně z francouzského regionu Bordeaux, kde vznikla spontánním křížením odrůd Magdeleine Noire des Charentes a Cabernet Franc.

Modrý portugal

Modrý Portugal, určená k výrobě červených vín. Její původ je neznámý.

Rulandské modré

Rulandské modré je starobylá, středně pozdní moštová odrůda révy vinné, pocházející pravděpodobně z oblasti Burgundska. Odrůda je tradičně používána k výrobě červených vín a rosé, ale je též jednou ze tří odrůd, povolených k výrobě francouzských klasických šumivých vín v oblasti Champagne.

Svatovavřinecké

Svatovavřinecké je středně pozdní moštová odrůda révy vinné používaná k výrobě červených vín. Odrůda náleží k širší rodině odrůd Pinot, vznikla patrně ve francouzském regionu Alsasko, spontánním křížením odrůdy Pinot Noir se zatím blíže neurčenou odrůdou.

Zweigeltrebe

Zweigeltrebe je moštová odrůda révy vinné určená k výrobě červených vín. Odrůda byla vyšlechtěna v roce 1922. Odrůdu vyšlechtil Fritz Zweigelt křížením odrůd Svatovavřinecké a Frankovka.