Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro vás: 499 Kč
Cena pro vás: 577 Kč

TOP 10

Cena pro vás: 699 Kč
Cena pro vás: 389 Kč

Nákup »
Poučení o právu na odstoupení od smlouvy

Jsme spolehlivý a ověřený e-shop, kde můžete podlé nového občanského zákoníka  s možností odstoupení od kupní smlouvy využít náš přiložený formulář. Odstoupení od smlouvy můžete využít i tak, že vám víno, zboží, dárky můžeme vyměnit.

Vignobles formulář je zde ke stažení a zároveň u nás najdete poučení o právu o odstoupení od smlouvy. Pro naše nově příchozí zákazníky je zde informace zveřejněná před nákupem, máte u nás k dispozici formulář pro odstoupení smlouvy.

V otevřené podobě si můžete stáhnout zde!. Vzorové poučení o právu na odstoupení od smlouvy. Nevyznáte se? nevadí vždy nám jde o vaše pohodlí a servis. Nový občanský zákoník ukládá podnikatelům povinnost poskytnout spotřebiteli řadu informací. Kromě jiného i podmínky, lhůtu a postupy pro odstoupení od smlouvy.


Nový občanský zákoník ukládá podnikatelům povinnost poskytnout spotřebiteli řadu informací. Konkrétně jsou vyjmenovány v § 1811 a v § 1820. Jedná se například totožnost obchodníka, označení zboží a služby, cenu, způsob platby, případnou povinnost zaplatit zálohu, způsob výpočtu ceny při opakovaném plnění, podmínky nebo lhůtu a postupy pro odstoupení od smlouvy.
Vláda proto schválila nařízení, které má napomoci ochraně práv spotřebitelů před nekalými obchodními praktikami. Ministr průmyslu a obchodu Jiří Cienciala předložil vzorové poučení o právu na odstoupení od smluv uzavřených distančním způsobem nebo mimo obchodní prostory a vzorový formulář pro odstoupení od těchto smluv. Oba návody jsou jednoduché, pochopitelné a snadno použitelné.
Nařízení vlády přináší pro podnikatele ve vztahu ke spotřebitelům tyto změny:


1. Podnikatel může využít vzorové poučení o právu na odstoupení od smluv a snadnou formou tak předat spotřebiteli povinné údaje o podmínkách, lhůtách a postupech pro uplatnění tohoto práva, jakož i údaje o souvisejících nákladech a podobně. Povinné informace ale může spotřebiteli sdělit i jiným způsobem. Současně musí poskytnout formulář pro odstoupení, jehož náležitosti stanoví prováděcí předpis. Tento formulář je zcela novým požadavkem. Je na spotřebiteli, zda tento formulář využije, nebo zvolí jinou formu odstoupení od smlouvy. Podnikatelé budou muset nově poskytovat i poučení o právu na odstoupení od smlouvy a vzorový formulář pro tento úkon.

2. Nová právní úprava pomáhá podnikatelům poskytnout spotřebiteli v úplnosti všechny ze zákona povinné informace o možnosti odstoupit od smlouvy, a to i ve vztahu k různým modalitám odstoupení od smlouvy, které se liší v případě smluv o koupi zboží a v případě smluv o poskytování služeb. Specifická pravidla jsou stanovena například pro situace, kdy je předmětem smlouvy opakované plnění. Upraveny jsou i náklady na odstoupení, které nese spotřebitel v případě, že objednané zboží nepřevezme.