Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

TOP 10

Cena pro vás: 499 Kč

Nákup »
Poznámka pro doplnění vaší objednávky

Nacházíme se stále v sekci - Vaše objednávka a její rekapitulace před dokončení, vyplnění dodací adresy. Zde je prostor na vaše poznámky a požadavky k objednávce. Zejména časové vaše požadavky a upřesnění dne, hodin, kdo převezmě, popřípadě přesný popis místa předání, specifikace a další údaje, které nejsou uvedeny v základním formuláři.

Nakupujte u nás víno pohodlí domova. Internetový obchod - jste nyní v sekci vaše objednávka a její rekapitulace před odesláním.

Pro posílání na jméno příjemce třetí osoby nebo firmy: Poznámku vyplňte, pokud budete na nás mít další požadavky!

Dárky od firmy, dárková vína pro firmu, firemní dárky pro partnery, vína od firmy jako dárek také posíláme diskrétně pro právnické osoby - obdarované. Potřebujeme od vás do předu vědět všechny údaje pro dopravce, zejména jméno přebírajícího ve firmě, jeho přijmení a adresu. telefon a email uvádějte vždy svůj. Dárky pro vaše blízké, kamarády, rodinu, firrmní kolegy odešleme po odsouhlasení s objednávajícím, po jeho konečném souhlasu s konečnou cenou včetně dopravy a také až po zaplacení, tedy po připsání na náš účet. Pokud jsou dárky směrovány k nějakému konkrétnímu datu, výroční, údálosti, objednávejte včas, s předstihem a tak, aby byl čas na zabalení, poslání a dopravce měl čas na převoz. Fakturu daňový doklad pošleme plátci podle jeho uvedených údajů.

Sledujte pečlivě sekci a popis víno pro firmy, daňově uznatelné náklady, vše pro firmy a vína jako dárek. Potřebujete poradit?

Objednávky můžeme provést za Vás! Přijede po Praze s osobní prezentací, s dárky pro firmy. Připravíme Vám kalkulace, rozpočet.

Správné, aktuální a úplné údaje o Vaší firmě, místě předání vaší objednávky, jsou pro nás opravdu důležité pouze vždy, i v případě, že vaši objednávku vezeme na výdejní místa, nebo posíláme na adresu. Musíme vám s objednávkou poslat náklady na dpravné a připočíst je do objednávky včetně příslušné sazby DPH. Všechny vámi uvedené údaje se tedy objeví ve vystaveném dodkladu do účetnictví.

Osobní odběry, výdejní místa, předání, zde tedy je nutné uvádět adresu příjemce, sídlo společnosti, pokud není totožné, musíte uvést v dalším formuláři. Vyplnit je ale musíte.

Ke každé objednávce můžete přidávat poznámky, které nám zjednoduší práci a také usnadní vaší komunikaci s námi, popřípadě zrychlí odbavení a expedici.

Je zde také k dispozici možnost typu Objednávka - formulář pro rychlé objednání bez registrace, také to u nás jde!

Po zobrazení potvrzení po odeslání formuláře je následný postup automatický - zařadíme objednávku do našeho systému, objednáme vše co není skladem v nejbližším termínu a budeme vás kontaktovat až bude vše připraveno nebo v případě nejasností. Zboží na sklad objednáváme každé pondělí a naskladněné je v průběhu čtvrtka ten samý týden. Pokud tedy není objednaná věc na skladě v Praze, následující pondělí objednáváme a ve čtvrtek obvykle posíláme - pokud je výrobek na centrálním skladu k dispozici. Pokud není, musíme čekat. Pokud si přejete odeslat i částečnou dodávku nebo máte jakékoliv speciální požadavky, napište je do poznámky a zavoláme a domluvíme se. Vše co potřebujete a hledáte, pomůžeme i Vám.

Dodací adresa:

zde tedy budete vyplňovat zejména údaje nutné pro přijetí objednávky

Jméno objednávajícího za firmu:*

Přijmení:*

Ulice a č. popisné - zasílácí adresa firmy:*

Město:*

PSČ:*

Firma: přesně podle výpisu OR

Vaše IČ:

Vaše DIČ.

Upozornění obchodu, všechny objednávky po přijetí do administrace kontrolujeme a na uvedené čísla voláme zpět. Na smyšlené či jinak zkomolené jméno objednávajícího, přijmení, neúplné telefonní čísla, kde nemůžeme ověřit příjemce, den a místo předání nebudeme akceptovat a objednávku budeme muset stornovat.

V případě, že jste uvedl(a) nesprávné fakturační údaje, zejména nesouhlasí sídlo, vaše IČ, provozovatel obchodu za toto nebere zodpovědnost. Všechny uvedené údaje va vaší objednávce můžeme po odslání, změnit, upravit, opravit do požadovaných a účetně správných údajů tak, aby při dokončení objednávky k vám odešel správně vypnění daňový doklad.

Fakurační údaje o firmě - pokud jsou jiné než dodací. Vyplníte v případě, že dodací adresa je jiná než sídlo firmy, uvedené v OR.