Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro vás: 419 Kč
Cena pro vás: 589 Kč

Nákup »
Firmy - fakturační údaje v objednávce

Nacházíme se stále v sekci - Vaše objednávka a její rekapitulace před dokončení, vyplnění dodací adresy.

I když jste firma, společnost, vždy za ní někdo objednává. Prosíme tedy vyplnit jméno a přijmení objednávajícho, jeho aktuální firemní telefon, po pravé straně musíte doplnit požadované údaje o firmě, zejména IČ.

Správné, aktuální a úplné údaje o Vaší firmě, místě předání vaší objednávky, jsou pro nás opravdu důležité pouze vždy, i v případě, že vaši objednávku vezeme na výdejní místa, nebo posíláme na adresu. Musíme vám s objednávkou poslat náklady na dpravné a připočíst je do objednávky včetně příslušné sazby DPH. Všechny vámi uvedené údaje se tedy objeví ve vystaveném dodkladu do účetnictví.

Osobní odběry, výdejní místa, předání, zde tedy je nutné uvádět adresu příjemce, sídlo společnosti, pokud není totožné, musíte uvést v dalším formuláři. Vyplnit je ale musíte.

Dodací adresa:

zde tedy budete vyplňovat zejména údaje nutné pro přijetí objednávky

Jméno objednávajícího za firmu:*

Přijmení:*

Ulice a č. popisné - zasílácí adresa firmy:*

Město:*

PSČ:*

Firma: přesně podle výpisu OR

Vaše IČ:

Vaše DIČ.

Upozornění obchodu, všechny objednávky po přijetí do administrace kontrolujeme a na uvedené čísla voláme zpět. Na smyšlené či jinak zkomolené jméno objednávajícího, přijmení, neúplné telefonní čísla, kde nemůžeme ověřit příjemce, den a místo předání nebudeme akceptovat a objednávku budeme muset stornovat.

V případě, že jste uvedl(a) nesprávné fakturační údaje, zejména nesouhlasí sídlo, vaše IČ, provozovatel obchodu za toto nebere zodpovědnost. Všechny uvedené údaje va vaší objednávce můžeme po odslání, změnit, upravit, opravit do požadovaných a účetně správných údajů tak, aby při dokončení objednávky k vám odešel správně vypnění daňový doklad.

Fakurační údaje o firmě - pokud jsou jiné než dodací

Vyplníte pouze v případě, že dodací adresa je jiná než sídlo firmy, uvedené v OR.

Nakupujte u nás víno pohodlí domova. Internetový obchod - jste nyní v sekci vaše objednávka a její rekapitulace před odesláním.

Pro posílání na jméno příjemce třetí osoby nebo firmy:

Dárky od firmy, dárková vína pro firmu, firemní dárky pro partnery, vína od firmy jako dárek také posíláme diskrétně pro právnické osoby - obdarované. Potřebujeme od vás do předu vědět všechny údaje pro dopravce, zejména jméno přebírajícího ve firmě, jeho přijmení a adresu. telefon a email uvádějte vždy svůj. Dárky pro vaše blízké, kamarády, rodinu, firrmní kolegy odešleme po odsouhlasení s objednávajícím, po jeho konečném souhlasu s konečnou cenou včetně dopravy a také až po zaplacení, tedy po připsání na náš účet. Pokud jsou dárky směrovány k nějakému konkrétnímu datu, výroční, údálosti, objednávejte včas, s předstihem a tak, aby byl čas na zabalení, poslání a dopravce měl čas na převoz. Fakturu daňový doklad pošleme plátci podle jeho uvedených údajů.

Sledujte pečlivě sekci a popis víno pro firmy, daňově uznatelné náklady, vše pro firmy a vína jako dárek. Potřebujete poradit?

Objednávky můžeme provést za Vás! Přijede po Praze s osobní prezentací, s dárky pro firmy. Připravíme Vám kalkulace, rozpočet.

Nakupte víno u nás i pro Vaši firmu, obsloužíme Vás rychle a spolehlivě. V následující tabulce jsou uvedeny základní údaje, které prosíme vyplnit při zadávání vaší objednávky. Vše o nás, to je firma prodávající najdete ve všeobecných obchodních podmínkách,Další podrobnosti jsou uvedeny i v obchodním rejstříku, zejména Název firmy, Sídlo, PSČ, IČ, DIČ, Bankovní spojení, Číslo účtu, E-mail, Web, Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze v oddílu C, Den zápisu.

Od Vás nám stačí vyplnit to, co je označené ve formuláři hvězdičkou a je nutné pro vyplnění objednávky a na vystavení průvodních dokladů, dodacích listů a faktury daňového dokladu. Děkujeme za Vaši důvěru, budeme se vám ihned věnovat. Vignobles Praha