Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SERVIS PRO VÁS

VIGNOBLES.cz
776 030 228 (12-19 hod)
tel: 778088158 (7-20 hod)
prodej(a)vignobles.cz
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI


Vaše dodací adresa na objednávce

Objednávajícím je fyzická osoba nepodnikatel. Zboží je určeno pro osobní potřaby, nebo jako dárek. Správné, aktuální a úplné údaje o Vašem bydlišti, či místě předání jsou pro nás opravdu důležité pouze v případě, že vaši objednávku vezeme nebo posíláme na adresu

Osobní odběry, výdejní místa, předání, zde tedy není nutné uvádět vaše bydliště. Vyplnit je ale musíte.

Dodací adresa:

zde tedy budete vyplňovat zejména údaje nutné pro přijetí objednávky

Jméno:*

Přijmení:*

Ulice a č. popisné - pouze pro zasílání na adresu:*

Město:*

PSČ:*

Upozornění obchodu, všechny objednávky po přijetí do administrace kontrolujeme a na uvedené čísla voláme zpět. Na smyšlené či jinak zkomolené jména, přijmení, telefonní čísla, kde nemůžeme ověřit příjemce, den a místo předání nebudeme akceptovat a objednávku budeme muset stornovat.

Nakupujte u nás víno pohodlí domova. Internetový obchod - jste nyní v sekci vaše objednávka a její rekapitulace před odesláním.

Pro posílání na jméno příjemce třetí osoby:

Dárky, dárková vína, firemní dárky a vína od firmy jako dárek posíláme také diskrétně pro osoby - obdarované. Potřebujeme od vás do předu vědět všechny údaje pro dopravce, zejména jméno přebírajícího, jeho přijmení a adresu. Telefon a email uvádějte vždy svůj. Dárky pro vaše blízké, kamarády, rodinu, firrmní kolegy odešleme po odsouhlasení s objednávajícím, po jeho konečném souhlasu s konečnou cenou včetně dopravy až po zaplacení, tedy po připsání na náš účet. Pokud jsou dárky směrovány k nějakému konkrétnímu datu, výroční, údálosti, objednávejte je včas, s předstihem a tak, aby byl čas na zabalení, poslání a dopravce měl čas na převoz.

Sledujte pečlivě sekci a popis víno pro firmy, daňově uznatelné náklady, vše pro firmy a vína jako dárek. Potřebujete poradit?

Objednávky můžeme provést za Vás! Přijede po Praze s osobní prezentací, s dárky pro firmy. Připravíme Vám kalkulace, rozpočet.