Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vignobles Servis

arr3Prodejna + Kontakty v eshopu VignoblesPartnerská prodejna Potřebujete poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy i přímo na... arr3Rozvoz dárků na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeNoblesní dárky kupte u nás a my je doručíme jako překvapení na druhou adresu. Vignobles Praha 1... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka a Zásilkovna celá ČROBJEDNÁVKY na - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu - eshopu: Dárkový...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro vás: 1 085 Kč
Cena pro vás: 438 Kč
Cena pro vás: 559 Kč

TOP 10

Cena pro vás: 649 Kč
Cena pro vás: 139 Kč

Nákup »
Vaše dodací adresa na objednávce

Objednávajícím je fyzická osoba nepodnikatel. Zboží je určeno pro osobní potřaby, nebo jako dárek. Správné, aktuální a úplné údaje o Vašem bydlišti, či místě předání jsou pro nás opravdu důležité pouze v případě, že vaši objednávku vezeme nebo posíláme na adresu

Osobní odběry, výdejní místa, předání, zde tedy není nutné uvádět vaše bydliště. Vyplnit je ale musíte.

Dodací adresa:

zde tedy budete vyplňovat zejména údaje nutné pro přijetí objednávky

Jméno:*

Přijmení:*

Ulice a č. popisné - pouze pro zasílání na adresu:*

Město:*

PSČ:*

Upozornění obchodu, všechny objednávky po přijetí do administrace kontrolujeme a na uvedené čísla voláme zpět. Na smyšlené či jinak zkomolené jména, přijmení, telefonní čísla, kde nemůžeme ověřit příjemce, den a místo předání nebudeme akceptovat a objednávku budeme muset stornovat.

Nakupujte u nás víno pohodlí domova. Internetový obchod - jste nyní v sekci vaše objednávka a její rekapitulace před odesláním.

Pro posílání na jméno příjemce třetí osoby:

Dárky, dárková vína, firemní dárky a vína od firmy jako dárek posíláme také diskrétně pro osoby - obdarované. Potřebujeme od vás do předu vědět všechny údaje pro dopravce, zejména jméno přebírajícího, jeho přijmení a adresu. Telefon a email uvádějte vždy svůj. Dárky pro vaše blízké, kamarády, rodinu, firrmní kolegy odešleme po odsouhlasení s objednávajícím, po jeho konečném souhlasu s konečnou cenou včetně dopravy až po zaplacení, tedy po připsání na náš účet. Pokud jsou dárky směrovány k nějakému konkrétnímu datu, výroční, údálosti, objednávejte je včas, s předstihem a tak, aby byl čas na zabalení, poslání a dopravce měl čas na převoz.

Sledujte pečlivě sekci a popis víno pro firmy, daňově uznatelné náklady, vše pro firmy a vína jako dárek. Potřebujete poradit?

Objednávky můžeme provést za Vás! Přijede po Praze s osobní prezentací, s dárky pro firmy. Připravíme Vám kalkulace, rozpočet.