Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SERVIS PRO VÁS

VIGNOBLES PRAHA
Prodejna Praha 1 - Národní třída 9
776 030 228
Provozovatel: IČ 28889878
+ 420 778 088 158 Pondělí až Pátek

Rozvoz po Praze

arr3Kontakty v eshopu VignoblesPotřebujte poradit s nákupem? Vybírejte a nakupujte si své nákupy na internetu online výdejna... arr3Jednoduchá pravidla rozvozuRozvážíme každý pracovní den Objednávejte pomocí uvedených telefonů Objednávejte pomocí našeho... arr3Dodáme SpolehlivěOBJEDNÁVKY VÍN - VIGNOBLES Objednávat můžete prostřednictvím internetového obchodu -...

ZBOŽÍ V AKCI


»
Vaše objednávka a její rekapitulace před dokončení.

Nakupujte u nás víno pohodlí domova. Internetový obchod - jste nyní v sekci vaše objednávka a její rekapitulace před odesláním.

Toto je před poslední krok objednávky, kde máte možnost zkontrolovat všechno nakoupené zboží, konečnou částku, zvolený způsob dopravy a platby. Dále je před vámi formulář na vyplnění všech osobních údaje, které jste zadali při registraci. Pokud jste při registraci uvedli neúplné údaje, musíte je v tomto kroku doplnit, jinak nebude objednávka přijata. Vyplněny musí být zejména údaje označné hvězdičkou.

Po odeslání objednávky tlačítkem Odeslat objednávku je objednávka přenesena do informačního systému provozovatele. Tato akce může trvat několik sekund, na přijetí nové objednávky je upozorněno naše obchodní oddělení. Zároveň je objednávka zařazena do seznamu přijatých objednávek, které lze zobrazit kliknutím na odkaz "objednávky" v menu. Prosím zkontrolujte si objednané zboží, fakturační a dodací údaje. Kliknutím na DOKONČIT OBJEDNÁVKU  závazně odešlete objednávku.

Upozornění obchodu, všechny registrované ochranné známky, obchodní názvy, značky výrobků a loga uvedená na těchto stránkách jsou vlastnictvím příslušných společností